مشاوره

آغاز ثبت نوبت برای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰

کاربر محترم لطفا قبل از دریافت نوبت مشاوره، متن زیر را به دقت بخوانید و شرایط مشاوره را بررسی فرمایید.

روی هر قسمت کلیک کرده و توضیحات را بخوانید

با توجه به هرینه‌های بالای راه‌اندازی، پشتیبانی و مدیریت سایت، امروزه بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک و سنتی، برای ‌ماندن در فضای کسب‌وکار و ادامه‌ی فعالیت، به اینستاگرام روی آورده‌اند. دلایل فراوانی برای راه‌اندازی یک پیج اینستاگرام وجود دارد که به چند دلیل اصلی آن اشاره‌ خواهم کرد.

۱. خرید آنلاین به مراتب از خرید سنتی آسان‌تر است.

۲. مشتری شما می‌تواند محصولات را با هم مقایسه کند.

۳. دسترسی به انواع محصولات شما در سریع‌ترین زمان.

۴. استفاده از نظرات و تجارب دیگران.

۵. استفاده از تخفیف‌های مناسبتی و …

۶. دسترسی ۲۴ ساعته و ۷ روزه در کسب‌وکارهای آنلاین که در کسب‌وکارهای سنتی به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست.

دقیقا یکی از دلایلی که تمایل به طراحی و راه‌اندازی صفحه اینستاگرام بیشتر از طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت است، مدیریت ساده است. زیرا برای مدیریت سایت، شما نیازمند استخدام یک مدیر وب هستید اما آموزش مدیریت اینستاگرام ساده‌تر است و خودتان هم می‌توانید بیاموزید.

البته برای پیج اینستاگرام هم می‌توانید یک مدیر استخدام کنید که از استخدام یک مدیر وب ارزان‌تر است. مدیر یا همان ادمین تخصص بیشتری دارد و می‌داند چگونه بازدید پیج شما را بالا ببرد تا بتوانید فروش بیشتری داشته باشید.

کاملا روشن است که برای راه‌اندازی هر کسب‌وکار، نیازمند مشورت با افراد باتجربه و آگاه در آن حوزه هستیم. به همین دلیل برای ورود به دنیای دیجیتال و کسب‌وکارهای آنلاین هم به یک مشاور نیاز داریم، اما مسئله‌ی مهم این است که چه کسی را به عنوان مشاور انتخاب کنیم. مشاور باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد تا یقین داشته باشیم هزینه‌ای که برای مشاوره به او می‌پردازیم هدر نرفته و به نوعی سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار آینده‌ی خودمان است.

اگر مشاور شما صاحب یک وب‌سایت و صفحه‌ی اینستاگرام باشد آیا کافی‌ست؟ قطعا خیر. کافی نیست اما از ملزومات است که مشاور یک سایت ثبت‌شده داشته باشد و محتوای سایت به صورت ساده و رسا ارائه شده باشد نه رمزآلود و مبهم. از متن‌ها و راهکارهای پیچیده استفاده نشده، و کوتاه و مختصر شما را به هدف برساند. از دیگر مواردی که برای اطمینان به مشاور باید به آن توجه کنید، معرفی کامل و صحیح خود در قسمت درباره‌ی من در سایتش می‌باشد.

مشاوره‌ی رایگان، بازاریابی و گام اول برای متقاعدسازی مشتری برای ثبت سفارش طراحی به آن تیم یا طراح است. درست مانند محصول آموزشی رایگان، یا هر خدمات رایگان دیگری که بازاریابی برای فروش محصول دیگری‌ست. از این رو در تیم تبلیغاتی ما، هیچگونه مشاوره‌ی رایگانی وجود ندارد و تنها در روزهای چهارشنبه می‌توانید از تخفیف ۵۰ ٪ استفاده کرده و دغدغه‌های خود را مطرح کنید. سپس با توجه به کسب‌وکار و دغدغه‌ی شما، مسئله بررسی شده و بهترین راه حل به شما ارائه می‌شود.

البته ما برای کسانی که مشاوره‌ی آنها توسط ما انجام شده و سپس قرارداد طراحی‌شان با ما منعقد شود، تخفیف دیگری در نظر گرفته‌ایم که ۴۰ ٪‌ مبلغ مشاوره‌ی آن‌ها به عنوان تخفیف روی سفارش اعمال می‌شود.

بررسی شرایط مشاوره

این روزها با صرف کمی زمان و حوصله، تقریبا جواب هر سوالی را در گوگل می‌توان یافت. جز گوگل، پلت‌فرم‌های مطرح دیگری مثل یوتیوب و اینستاگرام پر از محتواهای عالی و باکیفیتی هستند که می‌توان به جواب سوال و یا آموزش مورد نظر رسید. پس پیشنهاد من به شما این است که قبل از صرف هزینه‌ی مالی برای مشاوره، یک چرخی در گوگل و … بزنید شاید به راحتی و بدون صرف هزینه به جواب سوال‌تان برسید.

در فرم‌ مشاوره‌ی من سوالاتی در رابطه با کسب‌وکار شما وجود دارد تا بتوانم به بهترین نحو به شما کمک کنم، پس باید سوال و یا دغدغه‌ی شما برای خودتان روشن باشد تا بتوانید آن را به بهترین روش مطرح کنید.

و کلام آخر، اگر تا به اینجا مطالب را مطالعه کرده‌اید و احساس می‌کنید به مشاوره با من نیاز دارید، قوانین را بخوانید و در صورت توافق اقدام به تکمیل فرم کنید.

تایید قوانین مشاوره

۱

مشاور وظیفه دارد بر اساس مطالب استاندارد و به‌روز به شما مشاوره دهد و همانند یک پزشک، کسب‌وکار شما را معاینه و نسخه‌ی ‌مناسب را ارائه دهد. سپس این شما هستید که با به‌کارگیری توصیه‌های مشاور، باعث بهبود و رشد کسب‌وکارتان می‌شوید و مشاور هیچگونه تعهدی نسبت به این موضوع ندارد.

۲

فرمی که ثبت و هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید تنها برای یک جلسه مشاوره می‌باشد و پس از آن مشاور هیچ تعهدی در قبال پشتیبانی از کسب‌وکار شما ندارد. زمان این جلسه بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت می‌باشد و در صورتی که نیاز به جلسات مشاوره‌ی بیشتری داشته باشید، می‌توانید جلسات مشاوره‌ی بعدی‌تان را با ۲۰ ٪ تخفیف رزرو کنید.

۳

هرچه شما مسئله و موضوع مشاوره‌تان را در فرم دریافت وقت مشاوره روشن‌تر مطرح کرده باشید، در زمان مشاوره به نفع شماست زیرا مشاور مسئله‌ی شما را بررسی کرده و درجلسه‌ی مشاوره، نکات لازم را به شما توضیح می‌دهد و زمان مشاوره‌ی شما صرف طرح سوال نمی‌شود.

۴

کاملا واضح است که ثبت فرم دریافت مشاوره با رضایت کامل شما انجام می‌شود و مشاور هم موظف است در زمان مقرر، طبق تعهد به شما وقت کافی اختصاص داده و مسئله‌تان را بررسی کند.

۵

در صورتی که قبل از موعد مشاوره قصد لغو کردن جلسه‌ی خود را داشته باشید، کافی‌ست تا ۷۲ ساعت قبل از زمان جلسه مراتب را اعلام کرده و تمام وجه پرداختی خود را دریافت نمایید.

۶

پس از مشاوره، اگر رضایت قلبی از جلسه‌ی مشاوره‌ی خود داشته باشید خوشحال می‌شویم نظرات‌تان را برای‌مان با صدای گرم خود در پیام‌رسان واتس‌اپ ارسال کنید تا در ویدیوی نظرات مشتریان‌مان منتشر کنیم. و در صورتی که رضایت قلبی نداشته باشید، با اعلام آن سعی می‌کنیم رضایت شما را فراهم بیاوریم.

۷

و نکته‌ی آخر، چون فرم دریافت نوبت، مرحله‌ای می‌باشد و با تکمیل هر مرحله می‌توانید به فرم بعدی بروید و مرحله‌ی پرداخت، آخرین مرحله‌ی تکمیل فرم می‌باشد لازم است بدانید هزینه‌ی مشاوره در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مبلغ ۵۵۰ هزار تومان و در روزهای چهارشنبه با ۵۰ ٪ تخفیف ، ۲۷۵ هزار تومان می‌باشد.

در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه فقط سه جلسه‌ و در روزهای چهارشنبه شش جلسه برگزار می‌شود.

در صورتی که برای تکمیل فرم مشکلی داشتید، می‌توانید تماس بگیرید.

دریافت وقت مشاوره

هفته‌ اول اردیبهشت‌ماه

هفته‌ دوم

هفته‌ سوم

هفته‌ آخر ماه