طراحی اینستاگرام

طراحی و راه‌اندازی اینستاگرام

کاربر محترم لطفا قبل از ثبت بریف طراحی، متن را بخوانید.

چرا باید یک پیج اینستاگرام داشته باشید؟

ممکن است شما بخواهید یک پیج برای معرفی خودتان داشته باشید. مثلا شما شهردار، معلم یا یک ورزشکار هستید و می‌خواهید عکس‌ها و نوشته‌های خودتان را در اینستاگرام منتشر کنید.

اگر شما بخواهید یک پیج برای معرفی کسب‌وکار یا خدمات خودتان داشته باشید باید از طریق پیج اینستاگرامی خود افراد علاقه‌مند را جذب کنید. به عنوان مثال شما دبیر زبان هستید و می‌خواهید از راه دور و به صورت لایو آموزش دهید. یا برقکار هستید و می‌خواهید خدماتی که دارید را معرفی کنید تا افراد بیشتری از مهارت‌ها و کسب‌وکار شما مطلع شوند و در نتیجه بتوانید سهم بازار بیشتری به خود اختصاص دهید.

اگر شما محصولاتی دارید که برای فروش آن نیاز به نمایش بیشتر به تعداد افراد بیشتری دارید، راه سریع و آسان آن راه‌اندازی یک پیج اینستاگرام است. و بلافاصله پس از راه‌اندازی می‌توانید با تبلیغات پیج خود مخاطب جذب کرده و محصولات خود را بفروشید.

دقیقا یکی از دلایلی که تمایل به طراحی و راه‌اندازی صفحه اینستاگرام بیشتر از طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت است، مدیریت ساده است. زیرا برای مدیریت سایت، شما نیازمند استخدام یک مدیر وب هستید اما آموزش مدیریت اینستاگرام ساده‌تر است و خودتان هم می‌توانید بیاموزید.

البته برای پیج اینستاگرام هم می‌توانید یک مدیر استخدام کنید که از استخدام یک مدیر وب ارزان‌تر است. مدیر یا همان ادمین تخصص بیشتری دارد و می‌داند چگونه بازدید پیج شما را بالا ببرد تا بتوانید فروش بیشتری داشته باشید.

طراحی کسب‌وکار آنلاین خود را به چه کسی بسپاریم؟

این روزها این بازار داغ است و طراحان و تیم‌های طراحی زیادی در حال رقابت‌اند. در این آشفته‌بازار باید به چه کسی یا چه تیمی اطمینان کنیم و طراحی و راه‌اندازی بیزینس خود را به آن‌ها بسپاریم.

چند نکته که از نظر ما حائز اهمیت است را یادآور می‌شویم و شما هم سعی کنید آگاهانه‌تر نسبت به این قضیه گام بردارید. برای ثبت سفارش این نکات را رعایت کنید.

۱

شناخت طراح یا سرپرست تیم طراحی

۲

دیدن نمونه‌کارهای تیم طراحی، یا انجام نمونه کار شخصی‌سازی‌شده برای بیزینس شما. مورد دوم با هزینه انجام می‌شود اما بسیار کم‌ریسک است و قدرت تصمیم‌گیری شما برای همکاری یا عدم همکاری با آن تیم را بالا می‌برد.

۳

نحوه‌ی ارتباطات، ‌پاسخگویی و پشتیبانی تیم طراحی.

۴

تعرفه‌ی معقول تیم طراحی. هم ارزان‌بودن در حوزه‌ی طراحی بسیار بحث‌برانگیز است و هم نامعقول گران‌بودن. این مورد بسیار مهم است زیرا در هر دو صورت کار اصلی انجام نشده و غالبا کار به حاشیه می‌رود. در صورت ارزان‌بودن اگر کار شما انجام نشود و یا کار بی‌کیفیتی ارائه شود، میزان مبلغ پرداختی ارزش پیگیری نداشته و پیگیری کار را رها می‌کنید و در صورت گران‌بودن زیاد، در صورت عدم رضایت شما درگیر مسائلی همچون شکایت و … خواهید شد.

۵

این مورد آخرین مورد است و می‌توان گفت تمام ماجرا به همین مورد گره می‌خورد. ارائه‌ی فرم بریف‌دیزاین ( یا همان خلاصه گزارش ) که تیم طراح آماده کرده و شما به عنوان کارفرما باید از طریق این فرم آنچه برای کسب‌وکار خود در سر دارید را مختصر و مفید توضیح دهید. این اطلاعات به تیم طراحی کمک بسیار زیادی می‌کند تا بتوانند پروژه را همانگونه که شما می‌خواهید پیش ببرند.

تصمیم گرفته‌اید که یک پیج اینستاگرام داشته باشید؟

اگر تصمیم‌تان قطعی‌ست و به طراحی نیاز دارید می‌توانید روی دکمه‌ی ثبت فرم طراحی کلیک کنید و فرم را پر کنید تا با شما تماس بگیریم و اگر به مشاوره نیاز دارید روی دکمه‌ی مشاوره کلیک کنید و فرم مربوطه را پر کنید. در هر صورت تیم ما در کنار شماست تا با خیالی آسوده کسب‌وکار خود را در فضای آنلاین راه‌اندازی کنید.

در صورتی که برای تکمیل فرم مشکلی داشتید، می‌توانید تماس بگیرید.