طراحی سایت

ثبت سفارش طراحی سایت

کسب‌وکارهای سنتی به سمت آنلاین شدن می‌روند. و این یک اخطار برای هر کسب‌وکاری‌ست که فکری برای ورود به بازار دیجیتال نکرده است.

چرا به یک وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی نیاز داریم؟

اگر هنوز دلیلش را نمی‌دانید، روی علامت سوال زیر کلیک کنید و در خبرگزاری ایلنا بخوانید.

طراحی سایت

بعد از مطالعه ایلنا، برگردید و ادامه مطالب را پیگیری کنید.

به یک وب‌سایت یا فروشگاه آنلاین نیاز دارید؟

تقریبا برای دسترسی به هر اطلاعاتی در هر موردی، گوگل یک منبع فوق‌العاده است. پس ما اضافه‌گویی نمی‌کنیم و اگر به اطلاعات بیشتری در مورد راه‌اندازی وب‌سایت نیاز دارید یک سرچ ساده در گوگل بزنید. ما اینجا برای شما فرمی طراحی کرده‌ایم تا با پر کردن آن، بتوانیم با توجه به امکانات و دسترسی‌هایی که نیاز دارید یک برآورد مالی و زمانی به شما ارائه دهیم.

اما اگر یک جواب کلی در مورد هزینه راه‌اندازی یک وب‌سایت می‌خواهید، جواب این است. یک سایت وردپرسی زیبا و شکیل با یک دامنه ملی و فضای اختصاصی برای سایت شما، به علاوه‌ی قالب و افزونه‌های امن، دارای امکانات اولیه مثل ثبت‌نام کاربر و نمایش گالری عکس و …، تقریبا بین ۴ تا ۷ میلیون تومان.

هشدار

اخطار

سایت وردپرس با دامنه ملی، هاست اشتراکی، قالب و افزونه‌های رایگان ارزان است. اما امن نیست، تاکید می‌کنیم امن نیست و قطعا در آینده‌ای نزدیک سایت شما دچار مشکل خواهد شد.

اگر یک برآورد دقیق برای کسب‌وکار خودتان می‌خواهید، فرم زیر را شفاف و روشن پر کنید و آنچه در ذهن‌تان وجود دارد را به ما منتقل کنید تا بتوانیم برآورد مالی و زمانی دقیق به شما ارائه دهیم. ما هیچ خدمات رایگانی در تیم نداریم، پس این برآورد هزینه، رایگان نیست.

اگر پس از برآورد هزینه سایت‌تان تصمیم به عقد قرارداد با ما داشتید، ۲۰ ٪ هزینه برآورد اولیه را به شما تخفیف می‌دهیم.

در صورتی که برای تکمیل فرم مشکلی داشتید، می‌توانید تماس بگیرید.